Rozprávaj sa s ľuďmi, ktorých miluješ, lebo zajtra už nemusí byť znovu

Written by on 3.11.2018

Už tento týždeň si uctíme tých, ktorí niesú medzi nami symbolickým zapálením sviečky. Moderná doba sa však viac prikláňa k pohanskému sviatku Halloween a na naozajstnú podstatu 1. novembra sa myslí menej. Slovenský raper Majself preto vyjadril svoje najintímnejšie pocity v novej skladbe Znovu:

 

 

Skladba vznikla v spolupráci s producentom HOODINIM a o kvalitný vizuál sa postaral režisér Dušan Krajčovič. Keďže celková myšlienka klipu mala byť najmä o tom, aby sme si vážili svojich blízkych, kým tu sú, Majself obsadil svoju manželku a svoju najväčšiu morálnu oporu – Júliu Švehlovú.

 

“Nie sme nesmrteľní, preto pri všetkom tom zhone niekedy zabúdame na prítomnosť, a len sa ženieme za niečím, čo v konečnom dôsledku nemá zmysel, keď to nemáme sharovať s ľuďmi, ktorých milujeme. Milujem svoju ženu neskutočne a neviem si predstaviť, žeby tu raz nebola. Prežívam teraz ťažšie zdravotné obdobie, za 3 mesiace som kvôli tomu schudol 17kg a Julka stála pri mne tak ako nikdy predtým. Touto skladbou som sa jej chcel odvďačiť a všetkým poslať skladbu, nad ktorou pozastavia a zamyslia”, hovorí otvorene Majself.

Samotná skladba je aj predzvesťou pripravovaného albumu, ktorý raper vydáva už budúci rok v máji.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Current track
Title
Artist

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich